Podróżowanie kamperem – dla kogo?

Urlop kamperem - kontakt z naturą

Wyjazd na urlop kamperem ma szereg zalet, taki sposób spędzania wakacji z roku na rok zyskuje na popularności. Jeśli nie jesteś jeszcze amatorem kamperów, daj się przekonać, że to idealny rodzaj podróżowania również dla ciebie.

Kochasz niezależność, wolność, jesteś spontaniczny? Lubisz prowadzić samochód i masz zmysł organizacyjny? Jesteś otwarty na przygody i nowe doświadczenia? Lubisz spędzać czas na łonie natury, cenisz podróżowanie w rytmie slow? Jeśli odpowiedź na powyższe pytania brzmi TAK, wyjazd na wakacje kamperem to opcja dla ciebie!


“Nie podążaj tam, gdzie wiedzie ścieżka. Zamiast tego, pójdź tam, gdzie jej nie ma i wytycz szlak”
Ralph Waldo Emerson

Największą zaletą podróżowania kamperem jest wolność oraz kontakt z naturą. To ty decydujesz o tym jak mają wyglądać twoje wakacje. To ty wybierasz gdzie chcesz się zatrzymać i na jak długo. Nie jesteś ograniczony umową z biurem podróży lub rezerwacją noclegów. Możesz zatrzymać się w jakimkolwiek miejscu przeznaczonym do biwakowania, które ci się spodoba. Nasz kamper posiada wygodną łazienkę z toaletą, prysznicem i zlewem oraz zimną i ciepłą wodą. Możesz również przygotowywać posiłki, kamper posiada kuchnię wyposażoną w kuchenkę i lodówkę. Nocleg w miejscu gdzie nie ma dostępu do prądu jest możliwy, ponieważ kamper jest zasilany akumulatorem, a jego naładowanie starcza na około dwóch dni korzystania z auta.

Dlaczego warto wybrać się na urlop kamperem?

Większą część roku spędzamy w zamkniętych ogrzewanych lub klimatyzowanych pomieszczeniach, dlaczego więc podczas urlopu mamy powtarzać te niezdrowe nawyki? A gdyby tak zmienić cztery ściany na las, łąkę lub widok na morze? Wakacje na polu kempingowym to najlepsza forma odpoczynku od codziennej rutyny. Można zaczerpnąć świeżego powietrza zaraz po przebudzeniu, zjeść obiad na łonie natury oraz grillować wieczorami.

Urlop kamperem - kuchnia

Możesz podróżować kamperem latem oraz zimą. Upalne dni uprzyjemni klimatyzacja, ale nasz kamper ma również ogrzewanie. W ten sposób możliwe jest biwakowanie nawet późną jesienią lub zimowy wypad w góry. Nowe, roczne wyposażenie naszego kampera to gwarancja niezawodności i wygody.

Podróżowanie kamperem to także wspaniały sposób na spędzenia czasu z rodziną. Nasz kamper dysponuje 6 miejscami do jazdy i do spania. Ma 3 podwójne łóżka: szerokie łóżko w alkowie, mniejsze z tyłu pojazdu oraz jedno po złożeniu stolika. Nie musisz ograniczać twojego bagażu, w kamperze jest mnóstwo szafek, a nawet bagażnik, w którym zmieścisz cztery rowery lub skuter.

Urlop kamperem - kuchnia

Urlop kamperem może być równie komfortowy, w dobrym stylu i w świetnej jakości. Kamper, który wypożyczamy jest z rocznika 2018, posiada pełne i nowoczesne wyposażenie, które pozwoli Ci cieszyć się wygodami pokoju hotelowego. Sprawdź wolne terminy i ceny oraz dokonaj rezerwacji tutaj.